Garry's Mod Tofaş Modunu oyun içinde açınca "Error" veriyor

Levgae.jar

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba arkadaşlar. Garry's Mod aldım bugün ve backrooms map falan denerken araba sürmek istedim. Tofaş modu ve Toyota Corolla modu yükledim. Dust_2'de açılmadı. Map modu yüklendim onda da açılmadı. Oyunun verdiği bir haritada denedim onda da açılmadı. Ne yapmalıyım? Teşekkürler.

20230703191854_1.jpg

Merhaba arkadaşlar. Garry's Mod aldım bugün ve backrooms map falan denerken araba sürmek istedim. Tofaş modu ve Toyota Corolla modu yükledim. Dust_2'de açılmadı. Map modu yüklendim onda da açılmadı. Oyunun verdiği bir haritada denedim onda da açılmadı. Ne yapmalıyım? Teşekkürler.

Eki Görüntüle 1846171
Menüde sağ alt kısımda Sorunlar sekmesinin Screenshot'ını atar mısınız?

Modu indirmeden önce modun atölye sayfasına gelin. Sağda yapan kişinin asagisinda ekstra mod istiyor mu diye kontrol edin istiyorsa onları da indirin. Eğer yoksa veya indirmenize rağmen aynıysa CS:S almanız gerekebilir.

Menüde sağ alt kısımda Sorunlar sekmesinin Screenshot'ını atar mısınız?

esc/eklentiler kısmındaki sorunları diyorsanız şu ana dek bildirilecek bir şey yok diyor.

Modu indirmeden önce modun atölye sayfasına gelin. Sağda yapan kişinin asagisinda ekstra mod istiyor mu diye kontrol edin istiyorsa onları da indirin. Eğer yoksa veya indirmenize rağmen aynıysa CS: S almanız gerekebilir.

Counter-Strike Source'ı Garry's Mod'u almadan önce oynuyordum zaten.

Diğer dediklerimi yaptınız mı?

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2660814196&searchtext=Tofaş Tofaş modunun yapımcısı bu.

Bu eklenti yüklü mü? Yüklemediyseniz yükleyin, sonra Garry's Mod'u yeniden başlatın.

Moda abone olup oyunu kapat-aç yaptım ve sorun çözülmedi.
Abone olduğum modlar bu şekilde fakat Nascar modu ya da Next Bot Escape, TrNextBots modları oyun içerisinde gözükmüyor.

20230703194958_1.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı