GB-G2112B sıvı soğutma desteği

gurkanbey199

Femtopat
Merhaba dostlar benim elimde olan kasanın üst kısmında havalandırma olmadığı için bu kasayı sipariş verdim; GAMEBOOSTER GB-G2112B RGB Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA

Sitede CPU soğutucu desteği: 160mm diyor fakat bunu kule fan tarzı mı diyor çünkü bu kasanın üstü açık ve benim elimde 240mm radyatörlü sıvı soğutucum var sığar mı?
Anakartım ise bu -> MSI Z370 GAMING M5 Intel Z370 Soket 1151-V.2 DDR4 4000MHz(O.C) USB 3.1 Anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Şöyle dandik kasaları almasanız keşke. Orada bahsettiği kule tipi soğutucu desteği. Üstte 240mm sıvı soğutma desteği var.

Çok haklısınız fakat 350TL bandında hem indirime girmişti hem de bu fiyat aralığında mesh olması, önde 3 fan olması iyi. Umarım anakartım sığar, gözüme çok büyük geliyor.
Sıvı soğutucu almak yerine hava soğutucu alıp adam akıllı bir kasa almanız daha iyi olurdu bence. Sıvı soğutmalar dik olarak direk işlemcinin üstüne takılmadığı için 16 santimetre sınırına takılmıyor.

Sıvı soğutucuyu yeni almadım vardı. Şu anki kasamın ön kısmına takmıştım. İşlemci ısınınca haliyle radyatörün önündeki fanlar ekran kartına sıcak hava veriyordu. O yüzden üstü mesh olan kasa arayışına çıkmıştım.

Geri
Yukarı