Çözüldü GBA ve NDS için olan Pokemon oyunları için nasıl çeviri yapabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OrionCem

Decapat
Pokémon_Red_ve_Blue.png

Pokemon'un uzun zamandır fanıyım. Gerek oyunları, gerek animesi hep çocuksu bi' kafayla oynayıp/izledim 😜. Şimdi de Pokemon serisinin gba ve nds konsolları için olan oyunları için Türkçe yama hazırlamak istiyorum. Tabii nasıl yapacağım, nereden başlayacağım hakkında en ufak bir fikrim yok 😅. Bu konuda bilgisi olan varsa bana nereden başlamam gerektiğine dair fikir verebilir mi? 😁

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eki Görüntüle 1337071

Pokemon'un uzun zamandır fanıyım. Gerek oyunları, gerek animesi hep çocuksu bi' kafayla oynayıp/izledim 😜. Şimdi de Pokemon serisinin gba ve nds konsolları için olan oyunları için Türkçe yama hazırlamak istiyorum. Tabii nasıl yapacağım, nereden başlayacağım hakkında en ufak bir fikrim yok 😅. Bu konuda bilgisi olan varsa bana nereden başlamam gerektiğine dair fikir verebilir mi? 😁

GBA için olan oyunlarda belli editörler ile oyun metinlerini değiştirmeniz gerek. Adı Advance Textmiş.
Eki Görüntüle 1337071

GBA için olan oyunlarda belli editörler ile oyun metinlerini değiştirmeniz gerek. Adı Advance Textmiş.

Çözüm
Ben de yıllarımı verdim tüm nesillerin oyunlarını ve şu anki güncel sezonuna kadar neredeyse eksiksiz izledim benim de aklıma hack ROM tasarlamak geldi gbadan fakat zaman bulamıyorum ve sizden heartgold soulsilver oyunlarının çevirisini isteyebilirim.

Geri
Yukarı