GDDR6 bellek çipleri soğutma olmadan kullanılabilir mi?

Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RTX 2060 laptop kullanıyorum. Birtakım şanssızlık ve salaklıklardan ötürü bellek çiplerine yetecek kadar macun kalmadı, macunsuz montajladım kasayı. Kullansam cortlar mıyım? Şu anda kartı aygıt yöneticisinden devre dışı bıraktım. Bilgisayarı kullanmam gerekiyor. Gidip mahalle bilgisayarcısından alayım mı? Kaliteli bir şeye gerek yoktur herhalde.

RTX 2060 laptop kullanıyorum. Birtakım şanssızlık ve salaklıklardan ötürü bellek çiplerine yetecek kadar macun kalmadı, macunsuz montajladım kasayı. Kullansam cortlar mıyım? Şu anda kartı Aygıt Yöneticisi'nden devre dışı bıraktım. Bilgisayarı kullanmam gerekiyor. Gidip mahalle bilgisayarcısından alayım mı? Kaliteli bir şeye gerek yoktur herhalde.

Kaliteli al aga pişman olma. MX4 al aga veya orta yolu Gold macun al. Diğer türlü karta zarar gelebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
O da olur ama uygunu ped aslında.
Kartı çok zorlamayacaksanız bir tane alın PCciden, kaliteli bir şey istersen MX-6 alabilirsin.
MX-4 bile olabilir aslında hocam, katılıyorum size her türlü. Termal pad oluyor genelde dediğin gibi. Gidip bilgisayarcılardan almasını önermem, kalitesiz macun verebilirler. Özellikle Cooler Master HTK-002 modeli çok kötü bir termal macundur.

MX-4 bile olabilir aslında hocam, katılıyorum size her türlü. Termal pad oluyor genelde dediğin gibi. Gidip bilgisayarcılardan almasını önermem, kalitesiz macun verebilirler. Özellikle Cooler Master HTK-002 modeli çok kötü bir termal macundur.
İşlemci kadar önemli olmadığı için performans istemiyorsa alabilir herhangi birisini hocam ama tabii ki kaliteli olanı almakta fayda var ısınma açısından.

Yeni konular

Geri
Yukarı