Gear S3'ten Galaxy Watch Active geçiş mantıklı mı?

rtakak

Kilopat
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Selamlar,
1.5 senedir babamla paslaşarak Gear S3 kullanıyorum. Çoğu zaman ağır ve kalın gelmesinden rahatsız olup babama veriyorum.
Satıp hafif ve ince olduğundan Watch Active almayı düşünüyorum. Bir süredir hafif ve ince olduğundan saat, uyku takibi gibi şeyleri Mi Band 3 ile yapıyordum. Yaz geldi. Ne babam ne ben kalın ve terleten S3'ü takıyoruz. Bu sene 18 yaşıma giricem.
Renk konusunda mavi ile siyah arasında kararsızım. Mavinin rengi çok hoşuma gitti ama her kıyafetle gitmeyebilir. Siyah her şeye uyum sağlar zaten.

Watch Active kullanıyorum tavsiye ederim çoğu zaman kolumda saat olduğunu bile unutuyorum çok hafif ama bunun yanında da dayanıklı yalnız Gear S3 ten geçince ekranı biraz küçük gelebilir fakat zamanla alışırsınız.

Bezel olmamasına alışmam gerekecek gibi görünüyor. Kaydırma ve seçme işlemlerimi hep bezel ile yapardım.

Renk olarak ne tavsiye edersiniz?
Sizde hangi renk var?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı