Gece 2 ile sabah 8 arası kotaya yansıma hâlâ var mı?

Dogukny

Hectopat
Daha fazla  
Kotalı internet kullanmaya devam ediyorum. Gece 2 ile sabah 8 arası kullandığımız internet kotaya yansımıyordu. Hâlâ öyle mi acaba?

Anladım. Peki bu olay hâlâ devam ediyor mu bir bilginiz var mı? Çünkü 90 gigabyte'lık bir dosya indireceğim. İnternetimin yavaşlamasından korkuyorum.

Paketten pakete değişir. Kota 90 GB ise bu boyutu aştıktan sonra ya internet kesilir ya da belli bir boyut başına ücretlendirilme yapılır ve faturana yansıtılır.

Gece indirme kotasının sınırsız olması, sadece AKN paketlerine özel diye hatırlıyorum.
Daha detaylı bilgi için İnternet servis sağlayıcısına ulaşmanızı tavsiye ederim.

Evet 02:00-08:00 arası AKN'den yemiyor. Benim de AKN'li internetim var indirmelerimi bu saatlerde yapıyorum. Yoksa hızı düşürüyorlar.

Kotalı internet kullanıyorsanız (yani sınırsızlardan değil), limitinizden sonra ya internetiniz kesilir yada aştığınız ücret faturanıza yansar. Gece 2 ile 8 arasında yansımayan şey AKK idi buda 2018 başında kaldırıldı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı