Gece yaptıklarımı yarım yamalak hatırlıyorum

xenia

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamın aleyküm. Arkadaşlar gece yatarken kulağımda 2 küpe vardı. 2 kulağımda delik 2 kulağımdada küpe vardı. Sabah kalktım annem söyledi küpen nerede diye bir baktım 1 küpem yok bir anda masaya koyduğun aklıma geldi ama neden koydum nasıl koydum hatırlamıyorum. Sadece oraya bıraktığım yer var aklımda. Gittim baktım tam dediğim yerde duruyor. Önceden mesela kalkardım ben erken yatarım gece 11 gibi kalkıyormuşum wc gidiyorum diye dolaba gidiyormuşum. Annem durduruyor. Sabah kalkınca aklımda yarım yamalak kalıyor. Hatta neredeyse saniyelik kısım hatırlıyorum. Uyur gezer gibi değil neden olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bonzai içersen olur Böyle şeyler olabilir ama tuvalet yerine dolaba girmek başka birşey. Uyurgezer olabilirsin ama hergün gezicen diye bir kural yok. Bende 1 kere öyle oldum. Yaşım 8'di, Türkiye maçı vardı, akşam yattım ama gözümü açtığımda saat 1'di, abim uyandırdı. Salonda tek başıma oturuyordum. Abim dedi Türkiye gol gol diye bağırdın ışığı açtın. Ben sadece yatışımı hatırlıyordum. O zamanlar takım efsane iyiydi ve küçükken insana yüklüyorlar futbol, milli takım, Türkiye. İyice etkisinde kalıncada böyle şey olabiliyor. Böyle 1 2 kez için değil ama arada oluyorsa doktora git, birgün takılıp düşersin, birşey olur dikkat et.

Bende de uyurgezerlik var bir gece amcamın yazlığında 2 metre yüksekte yatarken yere çakılmıştım aman dikkat. Doktora görün bence.

Bonzaisiz yatmıyorum Bak siz kendinizi bir anda buluyorsunuz. Ben kalktığımda sanki rüya görür gibi yarım yamaklak hatırlıyorum. Ama birleştiremiyorum.

Doktora git Bu işler aksatılmaz. Tomografi çekerler, birkaç test yaparlar.

Baba tomografi falan ne ayak bunlar. En kötü ne çıkabilir ?

Bir şey çıkmaz rahat ol O Hayat düzeniyle ile de ilgili bir durum bir kaç hap verir.

Gitmeye gerek yok o zaman. Benim bu gülücüklerim çıkmıyor ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…