Gecenin Kılıcı Yasuo vs Hakikat Ejderi Yasuo

MetehanSavas

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba LoL hesabıma 2K RP yatırdım Yasuo otp oyuncusuyum ruh çiçeği ile oynuyordum fakat çok fazla sıkmaya başladı. Gecenin kılıcı veya hakikat ejderi arasında gidip geliyorum. İki skinde çok güzel fakat gecenin kılıcı animasyonları çok eski gelse de ulti sesi ve replikleri çok hoş diğer yandan hakikat ejderide W, e Q ve R efektleri bana çok güzel geliyor ikisi arasında kaldım. Sizden de tavsiyeler almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba LoL hesabıma 2K RP yatırdım Yasuo otp oyuncusuyum ruh çiçeği ile oynuyordum fakat çok fazla sıkmaya başladı. Gecenin kılıcı veya hakikat ejderi arasında gidip geliyorum. İki skinde çok güzel fakat gecenin kılıcı animasyonları çok eski gelse de ulti sesi ve replikleri çok hoş diğer yandan hakikat ejderide W, e Q ve R efektleri bana çok güzel geliyor ikisi arasında kaldım. Sizden de tavsiyeler almak istiyorum.

Dostum ben 7-8 yıldır Yasuo oynuyorum. Gecenin kılıcı en güven veren ve en avantajlı skin. Windwall'ı rakipler göremiyor. Oynaması hiç sıkmıyor. Ayrıca diğer skinler çok cafcaflı ve çok dikkat dağıtıyor.

Böyle bir tavsiye istemen biraz garip, hangisi hoşuna gidiyorsa onu almalısın. Bende her iki kostüm de var ve bence Hakikat ejderi daha güzel, özellikle Q kulladıktan sonraki duruş animasyonu.

İkiside bende var. Ben sana hakikat ejderi öneririm. Gecenin kılıcı yasuo diğer skinlere göre baya eski kalıyor. Hakikat ejderi çok daha parlak bi skin ama karar sana kalmış.
İkiside bende var. Ben sana hakikat ejderi öneririm. Gecenin kılıcı yasuo diğer skinlere göre baya eski kalıyor. Hakikat ejderi çok daha parlak bi skin ama karar sana kalmış.

Hangisi hoşuna gidiyorsa onu alman daha mantıklı olur. Bana mesela gecenin kılıcı Yasuo hoş gelir ama sana o hoş gelmez. İndirim bekleyin derim, tam fiyatıyla satın almayın.

Hocam her hafta 1820 RP'lik skin indirime girmiyor bunun belirli bir tarihleri var mı? Mesela 2 haftada bir ya da ayda bir gibi.

Geri
Yukarı