(Geçerli Değil) HOI4: NSB heavy tank design

Saydıklarımın hızdan daha değerli olduğunu düşünüyorum. Belki az meydan savaşında fark o kadar belli olmaz fakat Barbarossa zamanında tank sayınız çok önemli olacak bu yüzden güvenilirlikle daha az tank kaybedip daha fazla tank düşebilirsiniz ve üstüne dediğim gibi Sovyet cephesi sizin de bildiğiniz gibi kötü bir cephedir bir de Mud Season geldiğinde çok fazla tank kaybetmek elde değil. Dediğim gibi güvenilirlik artarsa daha fazla tankla ve daha az tank kaybıyla güzel bir harekat geçirebiliriz.

Bence hız istiyorsanız, güzel bir yıldırım harekatı gerçekleştirecekseniz ağır tankları çok tercih etmemelisiniz. Yeni dizaynınızı bekliyorum, kolay gelsin.
Haklısınız 80 reliebility kötü. Ama onun için hızdan kısmak da yanlış. Bu design için konuşmuyorum, artık kullanışlı değil zaten fixlendiği için. Fakat med designlerde 95 üstü reliebility ve 8 km/h yapmak mümkün daha iyi statlarla. İlerde paylaşacağım onu da.

Haklısınız 80 reliebility kötü. Ama onun için hızdan kısmak da yanlış. Bu design için konuşmuyorum, artık kullanışlı değil zaten fixlendiği için. Fakat med designlerde 95 üstü reliebility ve 8 km/h yapmak mümkün daha iyi statlarla. İlerde paylaşacağım onu da.
Hocam mantıklı konuşuyorsunuz ama ''güvenilirlik için hızdan kısmak yanlış'' cümlesi ağır tanklar için geçerli olmamalı. Ama dedikleriniz orta tank için gayet iyi. Bence hata oyun yapımcısının, ağır tanklar zaten bazı ülkeler dışında 1. tercih değildi şimdi iyice düştü.

Hocam mantıklı konuşuyorsunuz ama ''güvenilirlik için hızdan kısmak yanlış'' cümlesi ağır tanklar için geçerli olmamalı. Ama dedikleriniz orta tank için gayet iyi. Bence hata oyun yapımcısının, ağır tanklar zaten bazı ülkeler dışında 1. tercih değildi şimdi iyice düştü.
Bu önermeler teorik olduğu için hangisi şekilde daha kolay zafer kazanılır bilemeyiz. Ama dediğiniz gibi heavy tanklar şimdilik tamamen gereksiz. Kullanılacaksa savunmada kullanılır o da max armorla.

Yeni konular

Geri
Yukarı