Geçici süreliğine Boost 400W PSU alınır mı?

Bütçe
150

AlierenDnr

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4+2 DDR3 Kingston cl9 1333
İşlemci
Phenom II x4 840 3.2Ghz
Şimdiki kullandığım Power Supply bozulduğu için ucuz bir şey almak istiyorum ve bilgisayarım çok güç tüketen bir sistem değil. Bu markayı alsam idarelik, çünkü bütçem gerçekten çok kısık.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-12-11-21-17-10-594_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2022-12-11-21-17-10-594_com.sahibinden.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 25
Hocam her şeyin geçicisi alınır da PSU'nun alınmaz yani o kadar söyleyeyim. Üniversite de bende geçici olarak Bros marka PSU almıştım yattığım yerden o fıss sesiyle uyanmamla odanın duman olması bir olmuştu.

Hocam her şeyin geçicisi alınır da PSU'nun alınmaz yani o kadar söyleyeyim. Üniversite de bende geçici olarak bros marka PSU almıştım yattığım yerden o fıss sesiyle uyanmamla odanın duman olması bir olmuştu.

Anladım hocam. Ben 10 yıldır belson marka kullandım bugüne imiş bozulacağı gün peki hocam 200 TL'ye Everest marka 300W'lik PSU var o bundan iyi midir?

Bundan iyi olsa da genel olarak bu seviyede ki PSU'ların hepsi kötü hocam. İdarelik alacaksan mecbur alacaksın ama sonradan kesinlikle değiştirmeye çalış. Sistemi de emanet etme 2-3 gün açık bırakma bilgisayarı, gerçekten bir elektrik dalgalanmasıyla kasadan olma ihtimalin çok yüksek.

Bundan iyi olsa da genel olarak bu seviyede ki PSU'ların hepsi kötü hocam. İdarelik alacaksan mecbur alacaksın ama sonradan kesinlikle değiştirmeye çalış. Sistemi de emanet etme 2-3 gün açık bırakma gerçekten bir elektrik dalgalanmasıyla kasadan olma ihtimalin çok yüksek.

Öyle aman aman 2 3 gün uğraşmam hocam ödevler falan 2 3 el LoL giriyorum onun haricinde başka yok idarelik deniyelim bakalim.

Anladım hocam. Ben 10 yıldır belson marka kullandım bugüne imiş bozulacağı gün peki hocam 200 TL'ye Everest marka 300W'lik PSU var o bundan iyi midir?

O zaman 100 TL'lik bir şey al artık dua edersin. Benim rutubet kokulu Allah'a emanet 400W bir güç kaynağı vardı 50 TL'ye sattım alan adam ya patlamadan öldü ya da hala çalışıyor. 1 sene oldu ses yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı