Geçmiş sınıflardaki öğrenci isimlerine bakma

sedenthal

Picopat
Şu an üniversite okuyorum. İlkokulda dostum olan birisi vardı. Birbirimiz olmadan yapamazdık. 5 seneyi beraber geçirdik. Okul gezilerinde hep yan yanaydık kardeş gibiydik. İsmini hatırlıyorum ama soy ismini üstünden uzun zaman geçtiği için unuttum. Karne gününden sonra farklı ilçelerde olduğumuz için bağlantımız kesildi. Tabii o zamanlar sosyal medya vesaire yok. Telefonumuz da yok. Dolayısıyla o günden sonra görüşemedik. Duygusal birisiyimdir güçlü arkadaşlıkları kolay kolay unutmam. Soy ismini bulabilirsem büyük ihtimalle sosyal medya hesaplarını da bulacağım. Ama soy ismini bulabilmem için geçmiş sınıfların sınıf listesine/öğrenci listesine bakabilmem vesaire gerekiyor. Bilmiyorum var mıdır başka yolu. Yardımcı olabilir misiniz? Mümkün mü soy ismini bulabilmem?

İlkokuldan hatırladıklarını takip et illaki biriyle takipleşiyordur. Söylediğin olay da mümkün değil.

Nereli olduğunu da biliyorsanız Facebook üzerinden oldukça alan daraltabilirsiniz. Sınıftan adını soy adını hatırladığınız başkaları varsa onlara danışabilir ya da onların listelerine bakabilirsiniz. Muhtemelen Facebook üzerinden çok daha rahat bulursunuz. Öğretmeninizi hatırlıyorsanız onun da arkadaşlarına bakabilirsiniz. Aklıma başka bir şey gelmiyor.

Nereli olduğunu da biliyorsanız Facebook üzerinden oldukça alan daraltabilirsiniz. Sınıftan adını soy adını hatırladığınız başkaları varsa onlara danışabilir ya da onların listelerine bakabilirsiniz. Muhtemelen Facebook üzerinden çok daha rahat bulursunuz.
Tabi hâlâ Facebook hesaplarını kapatmadıysalar. :D

Geri
Yukarı