GeForce 210 1G E6300 sistem PUBG Mobile açar mı?

Lousy

Hectopat
Daha fazla  
NVIDIA GeForce 210 1GB DDR3 64 Bit ekran kartı PUBG Mobile açar mı?

Bilgisayarımın özellikleri:
İşlemci: Pentium Dual Core CPU E6300 2.80 GHz.
RAM: 4 GB.

pubg lite açması durumunda hata verecektir zaten ?
Galiba, sistemi iyi tanımıyorsunuz. Bizzat, aynı sisteme yakın sistem bende var. (Üstte belirtiğim gibi). Hata verecek kadar abartı yapamayın, ben iki oyunu açmaya çalıştım. Pubg Lite, gayet iyi bir FPS ile açtı. 30-40 FPS'te en azından akıcı sayılır bir değer.

Galiba, sistemi iyi tanımıyorsunuz. Bizzat, aynı sisteme yakın sistem bende var. (Üstte belirtiğim gibi). Hata verecek kadar abartı yapamayın, ben iki oyunu açmaya çalıştım. Pubg Lite, gayet iyi bir FPS ile açtı. 30-40 FPS'te en azından akıcı sayılır bir değer.
Sistemin performansından ziyade ekran kartının Directx sürümü yüzünden öyle yazmış arkadaş.

Sistemin performansından ziyade ekran kartının Directx sürümü yüzünden öyle yazmış arkadaş.
DirectX 11 ile kullandım. Aynı, dediğim değerlerdi. DirectX 10 ile bir tık daha yüksek alır. Çünkü, DirectX 10 ile oynayanlar var. O yüzden, sizin dediğiniz gibi denesin.

Aynı sistem, tek fark işlemci. Core 2 Duo E7500 kullanıyorum, PUBG mobile'de aldığım değer 18 FPS idi. Malesef ki, oynatır ama zevk vermeden.
Teşekkürler Yeni Ekran Kartı Alıcagım GT 710 ve İ3 işlemci Alıcagım Açacagını Düşünüyorum
Aynı sisteme yakın bende de var ben pek ihtimal veremiyorum maalesef dostum.

PUBG MOBİLE PC MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ​

• İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ve 10
  • İşlemci: Intel Dual-core, AMD – 1.8 GHz
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600
  • RAM: 3 GB
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan.

PUBG MOBİLE PC ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ​

• İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ve 10 (64 Bit)
  • İşlemci: Intel Core I3 8100 veya AMD Ryzen 5 2600
  • Ekran Kartı: GTI Nvidia GTX 660, GeForce GTX 1050 veya AMD Radeon HD 7850
  • RAM: 8 GB DDR 4 Ram Corsair Vengeance
  • DirectX: Sürüm 11
Nvidia GT 710 ve İ3 işlemci Alıcagım İlginiz için Teşekkürler

Geri
Yukarı