GeForce 7300 SE/7200 GS ekran kartı Windows 10'da kullanılır mı?

soulflyxd

Centipat
Daha fazla  
2 hafta önce W7'den Windows 10'a geçtim gayet güzeldi zevkliydi sevdim tek sorunum oyun oynayamam ekran kartı driverim Windows 10 için gözükmüyor sanırım uyumlu değil bu hata devam ettiği için W7ye geri geçtim. Windows 10 da kullanabilir miyim ekran kartımı?

Ekran kartım:
NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS.

W7ye geçtiğimde ekran kartım direk gözüküyor güncellemesini yapıp oyun vs oynayabiliyorum fakat Windows 10 da Direct play yükleniyor ardından yükleme bitince oyuna giriyorum kasıyor ekran kartım kullanılmıyor gibi bunun çözümü vs var mı?

Kullanabilirsin ama arada "nvlddmkm.sys" mavi ekran hatası alırsın ve bazı oyunlarda normalden düşük FPS verir.
Tavsiyem Windows 8.1 kullanmanız.

Aygıt yöneticisinden kontrol et driver algılanmış mı diye. Nividia'nın sitesinden eski driver falan kurup uğraşmanı önermem.

Driver Booster ile kurmaya çalıştığımda Microsoft'un kendi görüntü bağdaştırıcısına güncel diyordu.
aygıt yöneticisindede sadece microsftun görüntü bağdaştırıcsı gözüküyordu

Son düzenleme:
Driver Booster ile kurmaya çalıştığımda Microsoft'un kendi görüntü bağdaştırıcısına güncel diyordu.
aygıt yöneticisindede sadece microsftun görüntü bağdaştırıcsı gözüküyordu
O program çöp. O zaman tam olarak kuramamış anlamına gelmekte. İnternetten elle görüntü sürücüsü bulup aygıt yöneticisinden kurmayı dene. Senin kart 2005 kartı falan benim kart 2008 algılanıyor otomatik olarak, 2005 de çok eski kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı