Çözüldü GeForce 800m i5 4200m sistem GTA 4 kaldırır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
RAM
4
Ekran kartı
Nvidia GeForce 800m
İşlemci
İntel Core i5 4200m
GTA 4'ü eski PC de bitirmiştim. Optimizasyon nedeniyle orta grafikte oyunu oynadım. Şu an eski bir PC var elimde diğeri depremde gitti. Şu anki PC ile GTA 4'ü oynayabilir miyim optimizasyon sıkıntı yaratır mı?

Çözüm
Hocam dediğim gibi oyun sistem beğenmiyor. Oyunu 1080P'de 6ğFPSin altına hiç düşmeden oynatabilen ilk ekran kartı 3080'di. Eğer orijinal varsa elimizde bir şansınızı deneyin. Korsan konusunda da sosyal olarak korsan önermiyoruz, bildiğim kadarıyla korsan ile orijinal arasında performans farkı yok.
Hocam elinizdeki PC'den bağımsız GTA4 optimizasyon problemleri olan bir oyun. Bence 720p 30FPS alınabilir ancak dalgalanmalar olacaktır.

Korsan sıkıntı yaratır mı? GTA San Andreas'ın korsan versiyonu daha iyi idi. Bende orijinal GTA 4 var korsan indirsem olur mu?

Hocam elinizdeki PC'den bağımsız GTA4 optimizasyon problemleri olan bir oyun. Bence 720p 30FPS alınabilir ancak dalgalanmalar olacaktır.

Ek olarak bir şey yapılmaz mı oyunu daha iyi hale getirmek için.

Hocam dediğim gibi oyun sistem beğenmiyor. Oyunu 1080P'de 6ğFPSin altına hiç düşmeden oynatabilen ilk ekran kartı 3080'di. Eğer orijinal varsa elimizde bir şansınızı deneyin. Korsan konusunda da sosyal olarak korsan önermiyoruz, bildiğim kadarıyla korsan ile orijinal arasında performans farkı yok.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı