GeForce 820M "NVIDIA kurulum programı devam edemiyor" hatası

vulkanax

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarım 2 gün önce tamirden yeni geldi. Ben de Windows Update'ini yapıp NVIDIA sürücüsünü yüklemeye çalıştım lakin ne kadar yükleyip kurmaya çalışsam da kurulmadı ve hep bu alttaki hataları gösterdi. Ekran kartım GeForce 820M ve daha öncesinde böyle bir sorunla karşılaşmıyordum. Eski sürücüleri yükleyip kabul ederken (2016-2017 senesi sürücüleri) yeni sürücüleri (en son desteklediği sürücü 425.31) desteklememektedir. DDU'yu güvenli mod da açıp sürücülerini kaldırıp tekrar denedim lakin hala aynı hataları vermektedir. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    5,6 KB · Görüntüleme: 62
Bilgisayar-sağ tıkla-özellikler-aygıt yöneticisi-görüntü bağdaştırıcıları ve ekran kartının üstüne gelip sağ tıkla özellikler-sürücü-sürücüyü güncelleştir-bilgisayarımdaki sürücülere gözat-bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver tıkla-disketi var-gözat-buradan da ekran kartını ilk önce indirip ve indirildiyse,winrar ila bir klasörün içine dosyaları ayıklamalısın.Şimdi de yukarıda yazdığım gözat alanına tekrar gelip çıkartmış olduğun ekran kartı klasörlerinin içinde display.driver var ona tıkla ve güncelleme yapabilirsin.Güncelleme sorunu yaşadığım da kullandığım bir yöntemdir.

Yüklendi arkadaşlar ama hala ünlem işareti gözüküyor aygıt yöneticisinde ve NVIDIA denetim masasına ulaşamıyorum. Denetim masasında sürücünün yüklendiği gözükmüyor benim kafam çok fena karıştı 🤔.

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    5,6 KB · Görüntüleme: 60
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    43,1 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleme:
DDU ile sürücüyü kaldırıp ekran kartının desteklediği en son sürüm olan 391.35'i kurmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı