GeForce 820M sistem GTA 4 performansı düşük

İşletim sistemi
Windows 8.1

memd

Hectopat
Daha fazla  
Dün yeni aldığım ininal kart ile hemen indirimde GTA 4 ve 5 aldım. Bugün heyecanla GTA 4'ü kurdum ama FPS olarak en düşük ayarlarda 30 FPS zar zor oluyor ve ölünce 1 FPS oluyor. Hiçbir patch veya mod kurmadım. Sizce iade etmeli miyim? İndirimler bitmeden iade edebilirsem Mafia 3 veya Mafia 2 alacağım. Bir de ininal kart için kaç günde param gelir bilen var mı gerçekten kafam çok karıştı.
Not: Daha önce bir arkadaşımın hesabından GTA 5 oynamıştım ve medium ayarlarda aynı cihazdan 50 FPS civarında oynamıştım.
6 GB RAM, NVIDIA GeForce 820M ekran kartı ve 1.7 GHz'lik bir i5'e sahibim. PES 2021'i mediumda kasmadan açabiliyor ayrıca GTA 5'de de birkaç FPS düşmesi yaşamıştım ama birçok mod kuruluydu.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 4 optimizasyon sıkıntısı olan bir oyun. Geçmişte GT830M laptopuma GTA 4'ü yüklemiştim. Fazla bugluydu ve düşük fps alıyordum. Aynı laptopta ise GTA 5'i akıcı olarak oynayabiliyordum.

GTA 4 optimizasyon sıkıntısı olan bir oyun. Geçmişte GT830M laptopuma GTA 4'ü yüklemiştim. Fazla bugluydu ve düşük FPS alıyordum. Aynı laptopta ise GTA 5'i akıcı olarak oynayabiliyordum.

Sizce iade etmeli miyim Steam kaç günde ininal karta iade gönderir bilmiyorum erken gelir ise Mafia 2 alacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı