GeForce 9500 GT için oyun önerisi

XoreXTago

Decipat
Yer
İstanbul/Eyüp
Daha fazla  
RAM
2x2 4GB DDR2
SSD veya HDD modeli
Samsung 750 GB HDD
Ekran kartı
Nvidia GeForce 9500 GT
Anakart
Biostar G31-M7-TE
İşlemci
Inter Pentium (R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz
Arkadaşlar fazla bir sistemim yok rica etsem oyun önerir misiniz? Online oyunlar da olur.

Postal 2, Left 4 Dead, Half-Life 1-2, Fallout New Vegas, GTA SA, GTA vc oynayabilirsin ben 9800GT kullanırken saints row 3-4 ve Batman Arkham City ve Origins'i açmıştım onlara da bakabilirsiniz NVIDIA denetim masasındada kartınızın açabileceği oyunlar gözüküyor.

Postal 2, Left 4 Dead, Half-Life 1-2, Fallout New Vegas, GTA SA, GTA vc oynayabilirsin ben 9800GT kullanırken Saints Row 3-4 ve Batman Arkham City ve Origins'i açmıştım onlara da bakabilirsiniz NVIDIA denetim masasındada kartınızın açabileceği oyunlar gözüküyor.

Hocam denetim masasında GTA 5 falan görünce inanmadım ondan sordum.

BioShock infinite, Dishonored, webbed, Stardew Valley, celeste, Cuphead, Dead Cells, forager, Hades, Hitman Absolution, hollow Knight, Inside, Katana Zero, Life is Strange, mark of the ninja, Mirror's Edge, Outlast, Papers Please, rain world, Slime Rancher, Undertale, untitled goose Game

(Benim de sana yakın veya aynı güçte bir sistemim vardı. Hepsini o sistemde oynadım, kendi deneyimlerinden yola çıkarak öneriyorum yani bu oyunları. Bazıları hariç çoğu kalitelidir de ki ben hepsini büyük zevk alarak oynadim. Umarım kendi zevkine göre bir şeyler bulabilirsin.)

BioShock infinite, Dishonored, webbed, Stardew Valley, celeste, Cuphead, Dead Cells, forager, Hades, Hitman Absolution, hollow Knight, Inside, Katana Zero, Life is Strange, mark of the ninja, Mirror's Edge, Outlast, Papers Please, rain world, Slime Rancher, Undertale, untitled goose Game

(Benim de sana yakın veya aynı güçte bir sistemim vardı. Hepsini o sistemde oynadım, kendi deneyimlerinden yola çıkarak öneriyorum yani bu oyunları. Bazıları hariç çoğu kalitelidir de ki ben hepsini büyük zevk alarak oynadim. Umarım kendi zevkine göre bir şeyler bulabilirsin.)
hocam önceliklen teşekkürler de hitman e baktım hocam kaldırır eminiz demi o.

BioShock infinite, Dishonored, webbed, Stardew Valley, celeste, Cuphead, Dead Cells, forager, Hades, Hitman Absolution, hollow Knight, Inside, Katana Zero, Life is Strange, mark of the ninja, mirror's Edge, Outlast, Papers, Please, rain world, Slime Rancher, Undertale, untitled goose Game.

Hocam Outlast bitirdim iki oyununuda güzel oyun diyeyim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı