GeForce 9800 GT vs Radeon HD 6570

loneytunes

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selam, şuan kullandığım sistem kötü değil ancak işlemcim Intel Core 2 Duo E5500. Çok zayıf, eski ve biraz arızalandığını düşünüyorum, ya da hızının yetmediğini. Ekran kartım Radeon HD 6570. Bu sistemi toparlayamam, 775 soket işlemci, komple anakartın değişmesi gerekiyor. Yeni bir sistem alacağım. Donanımla uğraşan bir arkadaşım var, benim sistem + farkını ufak bir bütçe ödeyip alacağım. Onun sistemi ise işlemci 4 çekirdekli şuan modelini hatırlamıyorum, ekran kartı GeForce 9800 GT. Şimdi benim şu anki sistemden daha iyi olacağı kesin ancak ekran kartları kafamı karıştırıyor. GeForce 9800 GT vs Radeon HD 6570 hangisi daha performanslı ve hızlı olur? Amacım ise biraz oyunlara yönelik ama güncel oyunlar da oynayacağım. En gereksinimli oyun GTA 5 olacak. Düşük ayarlarda oynayabilir miyim? GTA 5 dışında ufak tefek şeyler olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
9800 GT Hd 6570'den güçlü bi kart, ama belleği 1 gb. Bu gta 5'de sorun yapabilir. Hele çözünürlük biraz fazlaysa. Eğer o pc'yi alacaksanız, ekran kartsız alınız. Kendi sisteminizi de verirken kartınızı vermeyin. HD 6570'i takıp kullanırsınız o alacağınız makineyi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı