GeForce Ekran Kartı Önerisi

Mithril

Kilopat
Daha fazla  
Yeni ekran kartı almayı düşünüyorum. Fakat oyunlarda ekran görüntüsü (video) kaydetmesini çok seviyorum. GeForce'nin de Shadow Play uygulaması var bunun için GeForce markalı bir ekran kartı almak istiyorum.

Bütçem : 400 TL

GeForce bir ekran kartı markası değildir. GeForce Nvidia'nın programıdır. Ekran kartı olarak Nvidia GPU bulunduran bir ekran kartı almak istiyorsunuz.
İşlemciniz güncel bir işlemciyse Shadowplay destekleyen bir ekran kartı ile Shadowplay'i kullanabilirsiniz. Core i3 2100 veya daha iyisini gerektirir.
Güç kaynağınız da yeterliyse(en az 300Watt) GTX750ti sizin için en uygun seçim olacaktır.

GeForce bir ekran kartı markası değildir. GeForce Nvidia'nın programıdır. Ekran kartı olarak Nvidia GPU bulunduran bir ekran kartı almak istiyorsunuz.
İşlemciniz güncel bir işlemciyse Shadowplay destekleyen bir ekran kartı ile Shadowplay'i kullanabilirsiniz. Core i3 2100 veya daha iyisini gerektirir.
Güç kaynağınız da yeterliyse(en az 300Watt) GTX750ti sizin için en uygun seçim olacaktır.

Amd FX 6300 Cpu ile 450 Watt psu var yeterli ise aşağıdaki ekran kartını alabilirim.
Asus Nvidia GeForce GTX 750 Ti 2GB 128Bit GDDR5 (DX11.2) Fiyatı

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı