GeForce Experience anlık donmalara sebep oluyor

Wegnae

Centipat
Daha fazla  
Bu sorun 2 ay önce GeForce Experience'yi kaldırana kadar yaklaşık 7-8 ay boyunca devam etti. Bilgisayarımda basit bir fotoğraf ya da 100GB'lık bir oyun neyi çalıştırdığımdan tamamen bağımsız olarak o şey tam olarak açılana kadar 0.4 saniyede bir (daha kısa olabilir emin değilim) donmalar gerçekleşiyordu. Bugün belki program sürümüyle alakalıdır diyerek 2 ay sonra yeniden yüklemeye karar verdim. Programı yükler yüklemez donmalar geri döndü ve eskisi gibi sadece bir program açarken değil GeForce Experience penceresini tutup sürüklerken bile bu devam etti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Expreince kullanılmamalı donamalara neden oluyor. Ben işletim sistemimden zannedip Desteklenmeyen sistemi Windows 11 e güncelledim donmalar devam etti Sadece Grafik sürücüsünü kurunca düzeldi şuan akıyor sistem Windows 11 keyfi yapıyorum.

Expreince kullanılmamalı donamalara neden oluyor. Ben işletim sistemimden zannedip Desteklenmeyen sistemi Windows 11 e güncelledim donmalar devam etti Sadece Grafik sürücüsünü kurunca düzeldi şuan akıyor sistem Windows 11 keyfi yapıyorum.
Windows 10 döndüm geri. şuan fena değil gibi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı