Geforce Experience Driver İndirme Sorunu

Önceleri ben de kullanıyordum. Peşpeşe 3 GeForceExperience sürümünden 2 si ciddi sorunlara yol açmıştı. Bu sorun tüm kullanıcılarda olmuştu. Programlama hataları vardı. Üstüne üstlük bir ara GFE hesap açma zorunluluğu getirmişti. Hesabı açmıştım ancak bir türlü log in yapamıyordum. Program takılıyordu. Bu sorun sadece benle ilgili de değildi. Yukarıda arkadaşın bahsettiği sorun sık sık olan bir durumdu. Güncellemeyi indirip kuramıyordu. Hata veriyordu. Dönüp baştan indiriyordu. 200-300 mb tekrar tekrar indirmesi aptalca oluyordu bir saatten sonra. Sistem kaynağı kullanan bir programdı. Sürekli ya GFE ya da sürücü güncellemesi uyarısı veriyordu. Benim tecrübelerim olumsuz yönde bu program için. Eksikliğinin hissedilebileceği bir program olduğunu düşünmüyorum. Otomatik olarak ekran kartı vBIOS'u güncelleme özelliği geldiği zaman haber verin o zaman kullanmayı düşünürüm.

şu an kontrol ettim kendi kendine indirmiş. şimdi kuruyorum. biraz laglı galiba anlamadığım şekilde. eski bilgisayarımda çok rahat kullandığım için konuyu açmıştım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı