Geforce Experience FPS Arttırır mı?

ke.yı

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunları Geforce Experience üzerinden optimize ederek oynarsak FPS artışı olur mu? Ya da olumsuz sonuçları var mıdır? Bilgilendirebilecek var ise sevinirim. Dipnot: Kendim deneyemiyorum çünkü bilgisayarıma şu an erişimim yok merak ettim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce Experience PC'nizin özelliklerine göre oyunları optimize eder. Optimize eder derken grafik ayarlarını değiştirir. Sisteminiz üst düzey ise ayarları yükseltir. Sistem düşük ise ayarları düşürür.
Bunu elle yapmanızdan bir farkı yok.

Arkadaşlar oyunları Geforce Experience üzerinden optimize ederek oynarsak FPS artışı olur mu? Ya da olumsuz sonuçları var mıdır? Bilgilendirebilecek var ise sevinirim. Dipnot: Kendim deneyemiyorum çünkü bilgisayarıma şu an erişimim yok merak ettim :)
Merhaba benim gözlemlediğim kadarıyla(kendi kullandığım bilgisayar) eski ekran kartlarında GeForce Experience'in oyunlara hiç bir artısı yok aksine eksisi daha fazla ve sistemi yormakta.

GeForce Experience'nin pek bir artısı yok. Oyun içinden ayar yapmayı bilmeyen kullanıcılar kullanabilir. Tek artısı sistemin destekliyorsa Video çekme olanağı sunuyor. Birde güncellemeleri kontrol etmeyenler için hatırlatma sağlıyor.

Ama tavsiyem güncellemeleri Nvidia GeForce forumlarından kontrol etmeni öneririm. Her ayın 22'sinde genellikle güncelleme gelir. Eğer Nvidia destekli bir oyun çıkarsa bu sürücü güncelleme olayı değişebilir.
Ben kullanmıyorum. Video çekmiyorsan da kullanmanı önermem.

Sürücü güncellemelerini bağlantıdan takip edebilirsin. Ayriyeten bazen Hata düzeltmeli sadece forum üzerinden yayınlanan sürücüler oluyor.
https://forums.geforce.com/default/board/33/geforce-drivers/

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı