GeForce Experience ile alınan kayıtta arka plan gürültüleri nasıl engellenir?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, eglence amaclı vıdeo cekıyorum ve mıkrofonda sureklı bir ses var. Fan sesi vs. bir de klavyemin sesi falan bile çıkıyor. Bunu nasıl engellerim? GeForce Experience'tan kayıt alıyorum.

Buradan online olarak yapabilirsin. Bir limiti vardı sanırım süre ve günlük hak şeklinde. Ama çok uzun olmadığı sürece videonun ses kaydını ayırıp önce burada online gürültü azaltma uygularım. Sonra çıkan yeni sesi de video altına direkt koyarım. Stüdyoda kayıt alınmış gibi oluyor her ses.

NVIDIA Studio isimli bir driver var bunu kuruyorsun ondan sonra mikrofonuna canlı olarak gürültü azaltma vs. gibi efektler ekleyebiliyorsun. Fakat ekran kartının desteklemesi lazım. Ayriyetten eğer istemez isen OBS ile kayıt almayı deneyebilirsin çünkü onda yine mikrofona çok güzel efektler ekleyebiliyorsun.

NVIDIA Studio isimli bir driver var bunu kuruyorsun ondan sonra mikrofonuna canlı olarak gürültü azaltma vs. gibi efektler ekleyebiliyorsun. Fakat ekran kartının desteklemesi lazım. Ayriyetten eğer istemez isen OBS ile kayıt almayı deneyebilirsin çünkü onda yine mikrofona çok güzel efektler ekleyebiliyorsun.
Nvidia Broadcasting de var ama RTX ekran kartı istiyor. Ben mikrofonu ona bağladım. Ama bu sadece mikrofon sesine gürültü azaltma uyguluyor. Diğer seslerde Adobe Ai daha iyi sonuç verir.

Buradan Online olarak yapabilirsin. Bir limiti vardı sanırım süre ve günlük hak şeklinde. Ama çok uzun olmadığı sürece videonun ses kaydını ayırıp önce burada Online gürültü azaltma uygularım. Sonra çıkan yeni sesi de video altına direkt koyarım. Stüdyoda kayıt alınmış gibi oluyor her ses.

Şimdi denedim ama bir değişik oldu :(

NVIDIA Studio isimli bir driver var bunu kuruyorsun ondan sonra mikrofonuna canlı olarak gürültü azaltma vs. gibi efektler ekleyebiliyorsun. Fakat ekran kartının desteklemesi lazım. Ayrıyeten eğer istemez isen OBS ile kayıt almayı deneyebilirsin çünkü onda yine mikrofona çok güzel efektler ekleyebiliyorsun.

Bunu da deneyeceğim teşekkürler arkadaşlar öneriler için

Yeni konular

Geri
Yukarı