Çözüldü GeForce Experience ile sürücü güncelleme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

alican93

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Merhabalar. Evdeki Acer 4752G marka ve modelli dizüstü bilgisayarın sürücülerine bir bakayım dedim. GT 520M in sürücüsünün 29.08.2013 tarihli olduğunu gördüm. GeForce Experience zaten hata vermiş. "GPU'nuz için yeni bir sürücü var." diyor.

GeForce 340.52 isimli sürücüyü indirdi ve kurdu. Yeniden başlattı. Ancak hiçbir değişiklik olmadı. Aygıt yöneticisinden de tekrar kontrol ettim. Sürücü aynı tarihli sürümü ise 9.18.13.2702 görünüyor. Experience kurulu sürücünün 327.02 olduğunu söylüyor. Başka ne yapabilirim? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulumu eski sürücüyü kaldırıp mı yapmalıyım? Yoksa üstüne kurmamı mı tavsiye edersiniz ?

Bence eski sürümünü kaldırın. Bilgisayarınızı yeniden başlatın. Üstüne kurulum yaptığınızda bazı sıkıntılar çıkabiliyor. Yani temiz kurulum yapmak iyidir.

Eski sürümü elle kaldırmayın. Kurulum esnasında "Temiz Kurulum" seçeneği var. O şekilde daha rahat yaparsınız.

Tamamdır. Teşekkür ederim. İndiği vakit öyle yapıcam.

Sorun denilen şekilde çözülmüştür ancak ; Experience'ın neden beceremediği muamma . :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı