GeForce Experience masaüstü FPS göstergesinde "Yok" yazıyor

Deneyin hocam. Direk program ekle ve kaldırdan yapmayın program ve özelliklerden kaldırın.
Deneyin hocam. Direk program ekle ve kaldırdan yapmayın program ve özelliklerden kaldırın.

Program ve özellikler den kaldırma ekle kaldır aynı şey değil miydi? Ekran görüntüsü atar mısın kaldırma kısmının
telefondan yazıyordum 3 kere alıntı yapmış kusura bakmayın.sonradan mesajıda silemedim.program ve özelliklerden kaldırma yapamadım.diğerini yapıncada yine değişen bir eşy olmadı.
geforce experince nin bir önceki sürümünü bulup yükledim sorun çözüldü fakat açar açmaz son sürümü yüklüyor.yüklediğim sürümde kalmak için ne yapmalıyım acaba?

Son düzenleme:
Oyun dışında yok yazısını kapatmak isterseniz kısa yoldan Alt+R ile kapatabilirsiniz. Aynı kısa yolu oyun içinde de yapabilirsiniz.

Oyun dışında yok yazısını kapatmak isterseniz kısa yoldan Alt+R ile kapatabilirsiniz. Aynı kısa yolu oyun içinde de yapabilirsiniz.
Artık öyle yapıyorum. Ama bir sorun var bazen oyunda bile yok yazısı çıkıyor sadece. Birde vlc player iconunu oyun sanıyor 😀

Geri
Yukarı