GeForce Experience oyun içi çalışmıyor

Fearfuly

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 3600 / GPU: Sapphire Pulse 6600 XT / RAM: XPG Gammix D30 3000 MHz 8x2 / SSD: Adata SU750 512 GB / HDD: WD Blue 1 TB
Öncelikle merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi, sadece oyunlarda oluşan bir problem ve belirli bir oyunda değil, her oyunda böyle. Masaüstünde ALT + Z yaptığımda sorunsuz bir şekilde açılıyor fakat oyun içerisinde yaptığımda mouse imleci haricinde hiçbir şey gözükmemekte.

Hocam o uygulama bu aralar sıkıntılı bazen bende de açılmıyor hatta 1 haftadır performans kısmına erişim sağlayamıyorum. 0.1Mbps internette 8K video izler gibi dönüp dönüp duruyor.

Hocam o uygulama bu aralar sıkıntılı bazen bende de açılmıyor hatta 1 haftadır performans kısmına erişim sağlayamıyorum. 0.1Mbps internette 8K video izler gibi dönüp dönüp duruyor.
Formattan önce böyle bir sorun yoktu, bir anda böyle olunca şaştım kaldım. Ama tahminim; Windows, uygulamayı oyundan daha alt kademede tuttuğu için oyun üzerinde gözükmediği yönünde.
Ben hata almıştım. Sildim, kurdum. Düzeldi.
2 kez aynı işlemi uyguladım, hatta DDU ile silmeyi de denedim fakat maalesef durum aynı.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…