GeForce Experience "Something went wrong. Try restarting GeForce Experience" sorunu

kapalıyız

Hectopat
Yer
Dünya
Daha önceden hiçbir sorun yoktu ama bugünlerde çok geç açılıyor ve açıldığında da altta koyacağım resimdeki hata karşıma çıkıyor. Düzeltmek için ne yapmam gerek? Her şeyi silip tekrar yükledim ama aynı hatayı hâlâ alıyorum.

bandicam 2018-08-02 12-32-43-931.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece Geforce Experience değil, tüm NVİDİA öğeleri kaldırıp temiz kurulum yaptınız mı?
Onları da silmem gerekiyor muydu? Acaba bir sorun çıkar mı diye silmedim bir daha deneyeyim onları da silip.
Sadece Geforce Experience değil, tüm NVİDİA öğeleri kaldırıp temiz kurulum yaptınız mı?
Hocam hepsini silmeye çalışıyorum ama arada yeniden başlatmanız gerekiyor diyor. Yeniden başlattığımda ise çoğu şeyi tekrardan geri yüklüyor.

Son düzenleme:
Onları da silmem gerekiyor muydu? Acaba bir sorun çıkar mı diye silmedim bir daha deneyeyim onları da silip.

Hocam hepsini silmeye çalışıyorum ama arada yeniden başlatmanız gerekiyor diyor. Yeniden başlattığımda ise çoğu şeyi tekrardan geri yüklüyor.

Teker teker silmelisiniz ve yeniden başlat ve başlatma seçeneği geldiğinde başlatmayı seç ve diğerlerini silmeye devam et, en sonunda bir yeniden başlatma işlemi yap. Sonra da temiz kurulum yapacaksın yani sıfırdan kuracaksın.

Teker teker silmelisiniz ve yeniden başlat ve başlatma seçeneği geldiğinde başlatmayı seç ve diğerlerini silmeye devam et, en sonunda bir yeniden başlatma işlemi yap. Sonra da temiz kurulum yapacaksın yani sıfırdan kuracaksın.
Yeniden başlatmaya basınca diğerlerini silemiyorsun. Yeniden başlatın diye hata veriyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı