GeForce Experience yayın hizmeti başarısız hatası

Şahin Fural

Centipat
Oyunlarda yayın açabiliyordum eskiden alt+Z yapıp fakat şimdi yapmak istediğimde ilk başta yayın başladı yazıyor. Fakat sonra twitch/youtube yayın hizmeti başarısız uyarısı alıyorum. Yayın kalitesini düşürmeme rağmen olmuyor. Eskiden çok basit hemen açılırdı. Sürücülerim güncel, GeForce Experience hesaplarım da açık, internetim de 100 Mbps indirme, 10 Mbps yükleme.

Oyunlarda yayın açabiliyordum eskiden alt+Z yapıp fakat şimdi yapmak istediğimde ilk başta yayın başladı yazıyor. Fakat sonra twitch/youtube yayın hizmeti başarısız uyarısı alıyorum. Yayın kalitesini düşürmeme rağmen olmuyor. Eskiden çok basit hemen açılırdı. Sürücülerim güncel, GeForce Experience hesaplarım da açık, internetim de 100 Mbps indirme, 10 Mbps yükleme.

Dostum eğer bu sorunu çözebilirsen çözümünü buraya yazar mısın rica etsem.

Her şeyi denedim sürücüleri ve uygulamayı kaldırıp tekrar dahi kurdum sanırım format atmak gerekecek ama Win ürün anahtarımı unuttum atmaya korkuyorum Win 10 Pro var. Sen hangi çözümleri denemiştin.

Ben bitrate ve kalite ayarlarını denedim fakat olmadı acaba bende GT 710 var o yüzden mi yayın açmıyor video da hiçbir sıkıntı yok.

Her şeyi denedim sürücüleri ve uygulamayı kaldırıp tekrar dahi kurdum sanırım format atmak gerekecek ama win ürün anahtarımı unuttum atmaya korkuyorum win 10 pro var.Sen hangi çözümleri denemiştin.
Google üzerinde araştırırsanız tekrar alırsınız anahtarı. Bu arada obs üzerinde yayın yaparken yayın anahtarı gibi bir link var, onu yapıştırınca açabiliyorsun. Belki öyle bir ayar yapman gerekiyordur?

Geri
Yukarı