GeForce Experience'tan Game Ready güncellemesi sonrası hata veriyor

Tolga1814

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Geforce Experience sürücüler kisminda Game Ready diye bir sürücüyü güncelledim temiz kurulum secenegiyle falan yaptim YouTube'dan izledigim bir video sayesinde fakat Valorant'a girdigimde maç buldugu esnada ekran karti sürücüleriniz çöktü diye bir hata verdi tekrar çıkıp girdigimde maça devam edebildim bundan sonra Valorant'tan tamamen ciktim ve PC açık kaldı bir müddet sonra yeniden Valorant girdim ve ayni hatayi bir daha almadim ama simdi bilgisayari kapattim acaba geri actiigmda sifirdan girince bir daha ayni hatayi verir mi? Verirse ne yapmaliyim veya simdiden bir hata varsa ne yapmaliyim yardimci olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar GeForce Experience sürücüler kisminda Game Ready diye bir sürücüyü güncelledim temiz kurulum secenegiyle falan yaptim YouTube'dan izledigim bir video sayesinde fakat Valorant'a girdigimde maç buldugu esnada ekran karti sürücüleriniz çöktü diye bir hata verdi tekrar çıkıp girdigimde maça devam edebildim bundan sonra Valorant'tan tamamen ciktim ve PC açık kaldı bir müddet sonra yeniden Valorant girdim ve ayni hatayi bir daha almadim ama simdi bilgisayari kapattim acaba geri actiigmda sifirdan girince bir daha ayni hatayi verir mi? Verirse ne yapmaliyim veya simdiden bir hata varsa ne yapmaliyim yardimci olur musunuz?

DDU ile ekran kartı driverı silin ve En Yeni Resmi GeForce Sürücülerini İndirin bu siteden eski driverı yükleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı