GeForce GTX 1060+i7 PUBG'de kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 10
Buraya konu açana kadar birkaç tane test videosu izlerdiniz zaten. Bizde test videolarına bakıp vereceğiz istediğiniz cevabı.

Buraya konu açana kadar birkaç tane test videosu izlerdiniz zaten. Bizde test videolarına bakıp vereceğiz istediğiniz cevabı.

Anladık herkes aynı cevapı vermezin artık soru sordum cevapını veriyorsanız verin vermiyorsanız vermeyin boş boş azar işiteceginize.

Hemen kardeşim kafamda çalıştırıyorum sistemi. 90FPSini verdim.

Anladık herkes aynı cevapı vermezin artık soru sordum cevapını veriyorsanız verin vermiyorsanız vermeyin boş boş azar işiteceginize.
Emredersiniz paşam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Üşenmezsen bakarsın.

Komik olan istediğin şeyi sende yapabilirsin bir de bilmiş gibi oradan bakın demeyin demen. Dene gör o zaman.

1. olarak indirmeye akşam koyacagım 2. olarak ayni sistemde oynayan biri vardır diye 3. biri cevap veren versin vermeyen dalga gecmek için gelmesin.

O zaman oynayıp denemiş bir arkadaşımızın güzel bir videosu. İzlerseniz aynı cevaba ulaşırsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…