GeForce NOW 4K 60 FPS oyun oynanabiliyor mu?

ParsCat

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar GeForce NOW Premium alırsam istediğim oyunu 4K 60 FPS RTX on şekilde oynayabiliyor muyum? Bir de oyunlarda normalden farklı olan bir şey var mı? Yani Steam üzerinden oynamak ile GeForce NOW preimumdan oynamak aynı şey mi?

4K desteği olmayabilir tam hatırlamıyorum, Steam ile aynı şey değil. Steam'de kendi bilgisayarınızdan oynarken bunda bir makineye bağlanıp oynuyorsunuz ve Steam'e göre daha fazla gecikme oluyor.

4K desteği olmayabilir tam hatırlamıyorum, Steam ile aynı şey değil. Steam'de kendi bilgisayarınızdan oynarken bunda bir makineye bağlanıp oynuyorsunuz ve Steam'e göre daha fazla gecikme oluyor.

Bir makineye bağlanıp derken tam anlamadım? Bir de o gecikme sadece Online oyunlarda mı oluyor?

4k desteği yok sanırım olsa bile ultra 60fps de oynayamayabilirsin tr sunucularında 1060 2080 kullanılıyor.
2. sorun görüntü kalitesi olarak ise evet biraz fark var ama windows+g tuşuna basarak filtre özelliğni aktif ederek görüntüyü netleştirebilirsin.

Avrupa Sunucularında RTX 3080 üyeliği ile 1440p 120fps oynayabiliyorsunuz.
Yerel oyun dosyalarına erişiminiz olmadığı için modlama konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz.
İnternet bağlantınız iyi ise görüntü kalitesinde fark edilir bir düşüş yok.

Bir makineye bağlanıp derken tam anlamadım?
Sizi internetiniz ile NVIDIA'nın hazırlamış olduğu sistemlere bağlayıp, aynı kendi bilgisayarınız gibi oynamanızı sağlıyor, internet ile bağladığı için gecikme kendi bilgisayarınızda oynadığınız oyuna göre daha fazla oluyor.

Avrupa sunucularında RTX 3080 üyeliği ile 1440p 120FPS oynayabiliyorsunuz.
Yerel oyun dosyalarına erişiminiz olmadığı için modlama konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz.
İnternet bağlantınız iyi ise görüntü kalitesinde fark edilir bir düşüş yok.

Anti-aliasing sorunu olur mu? Benim için önemli olan o.

Geri
Yukarı