GeForce NOW alınır mı?

1500 TL gibi büyük maliyetler çıkarmayacağım ben zaten önümüzdeki yaz kullanacağım Max 3 ay kendi hesabımda duran oynayamadığım birkaç oyun var onları oynayacağım arkadaşımın Steam hesabında Cyberpunk 2077 var onu deneyimlerim açıkçası amacım biraz da test edip eğlenmek başta da bahsettiğim gibi hayatımda daha GTA 4 bile oynamadım o yüzden GFN'deki en kötü oyun bile bana güzel gelir :(
O zaman sizin için çok uyguna gelir. Ben 1 sene GFN ve oyun maliyeti gibi düşündüm ama böyle bir durum yok. Zaten Cyberpunk, Witcher 3 vb uzun süre kendini oynattırır ki zaten en son Witcher 3, 20TL’ydi.

Sistemim oyunlara rahatlıkla yetiyor fakat hem oyun fiyatları bakımından hem depolama bakımından bu aralar iyi değilim. İnternetim 28 megabit. Almaya değer mi ? Online oyun oynamayacağım. Kullanan var mı ? Hikayeli oyunlarda nasıldır iyi midir ?

NVIDIA GeForce Now, Windows işletim sistemli bilgisayarlarda yeterli internet altyapısı ile kullanılabiliyor. 64 bit Windows 7 ve daha yeni sürümlerde çalışan servis, 32 bit işletim sistemlerinde kullanılamıyor. Windows için diğer sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

– İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8 ve 8.1, Windows 10 (64 bit)
– İşlemci: Çift çekirdekli 2.0 GHz ve üstü x86-64 işlemci
– Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
– Ekran kartı: DirectX 11 destekli ekran kartı: NVIDIA GeForce 600 ve daha yenisi, AMD Radeon HD 3000 ve daha yenisi, Intel HD Graphics 2000 ve daha yenisi
– Harici donanım: NVIDIA SHIELD, Sony PlayStation DualShock 4, Sony PlayStation 5 DualSense, Logitech Gamepad F310/F510/F710, Microsoft Xbox 360/One/Series X kontrolcü desteği
– İnternet: 720p’de 60 FPS için 15 Mbps, 1080p’de 60 FPS için 25 Mbps internet bağlantısı – ethernet veya 5 GHz WiFi bağlantısı öneriliyor.
Benim 35 mpbs ve 1080p de kötü performansı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı