GeForce Now arama yerine "Steam" yazınca çıkmıyor Steam'i görmüyor

SemihX1

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Ben NVIDIA GeForce Now kullanmaktayım ve hesabım Premium hesap. NVIDIA GeForce Now'da üst'de üst orta kısım'da oyun arama yerine "Steam" veya yahut "Steam" yazınca Steam çıkıyor ve Steam çalıştırılabiliyor. Fakat bende çıkmıyor nedense anlamadım hesabım Steam ile senkronizasyonlu. NVIDIA GeForce Now hesabım Premium başkaların da çıkıyor neden ben de çıkmıyor? İşletim sistemim: Windows 8.1 64 Bit Professional sürüm 6.3 Build 9600 orijinal ISO, sistem de yetiyor. GeForce Now'a, ama anlamadım nedenini.

GeForce Now'u ilk kullandığım'da gene aynı işletim kullanıyordum. Belki hata bendedir dedim ve format attım bütün her şeyi düzgünce ve güncel bir şekilde yükledim ve arkadaşlar gene çıkmıyor ne yapabilirim işletim sistemi mi değiştirmem lazım Windows 10'da performans alamıyorum. Windows 8.1'de çok güzel performans alabiliyorum. Orijinal Windows 7 ISO ise geçerli seri Key istiyor Microsoft'da orijinal ISO kullanıyorum güvenlik açısından. İşletim sistemi pek değiştirme şansım yok neden böyle arkadaşlar. Başkaların'da çıkıyor neden ben de çıkmıyor?
Ya kimse yardım etmeyecek mi bir fikir sunmuyacak mı?

Son düzenleme:
Hocam GeForce Now'da Steam Launcher'ı kaldırdılar çünkü bedava oyun oynama taktiği falan vardı herkes yapıyordu Call of Duty, GTA 5 gibi Destekli olmayan oyunları bile millet oynuyordu ondan kalktı Launcher.

Geri
Yukarı