GeForce NOW basit paket doldu uyarısı

K0KO

Femtopat
Yer
C:/Windows/System32
Daha fazla  
Selam. İyi forumlar. Bugün bu platformu yeni öğrendim. Çok hoşuma gitti açıkçası. Hızlı bir internetim, orta sistemim var. Tam Apex Legends oynayacakken çok heyecanlıydım ama Basic paket doldu uyarısı geldi. Bugün gecemi yenileniyor? Ne zaman almalıyım?

1628767476707.png

Selam. İyi forumlar. Bugün bu platformu yeni öğrendim. Çok hoşuma gitti açıkçası. Hızlı bir internetim, orta sistemim var. Tam Apex Legends oynayacakken çok heyecanlıydım ama Basic paket doldu uyarısı geldi. Bugün gecemi yenileniyor? Ne zaman almalıyım?

Eki Görüntüle 1135497

Sıradan dolayı kapandı sanırım. Birkaç gün içerisinde tekrar deneyin.

Eki Görüntüle 1135497

Apex Legends oynayacaksaniz kesinlikle önermem mouse delay oyunu oynanmaz hale getiriyor.

Eki Görüntüle 1135507

İnternetim bu şekilde. Arkadaşımla girdim ve sorunsuz oynadım tabii eu sunucularında TR sunucuları biraz sıkıntılı. Tabi eu TR için kapandığından dolayı daha giremem.

Bende bir arkadaşımla oynayacağım. İnterneti 11 Mbps düşük gecikmeyle oynayabilir mi?

Geri
Yukarı