GeForce Now çözünürlük puslu görünüyor

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Selamlar, GeForce Now'da bir çözünürlük sıkıntısı yaşıyorum ve çözemiyorum. Monitörüm 1440x900P ancak ayarlardan seçtiğimde oyun içerisinde bayağı bir puslu gözüküyor. 1600x900 seçtiğimde çok azcık düzeliyor ancak gene de var ve ekran küçülüyor. Kısaca bu sorunu nasıl halledebilirim? Aşağıdan ekran görüntülerini görebilirsiniz, her oyunda oluyor bu arada.
Ayarlarım:

Ekran Alıntısı.PNG

Başlama ekranında bir sorun gözükmüyor.

Ekran Alıntısı.PNG

1440x900P.

1440.PNG

Resim burada küçük olduğu için gözükmüyor. Ancak büyütürseniz bir şekilde görebilirsiniz benim gözümden.
1600x900P.

1600.PNG

Kısaca bu sorunu nasıl çözebilirim? Sizde de böyle bir sorun oluyor mu? @Recep Baltaş sizce sorun nedir? Teşekkürler.
Resimlere tıklayıp büyütürseniz benim ekranım gibi oluyor.

s.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Görsellik düzeyi yüksek ya da mesela otların yoğunluğu gibi birçok materyallerin bulunduğu oyunlarda her türlü ekranda bulanıklık yada pikselleşme bulunabilir. Sonuçta başka bir sistemden görüntüyü upload ediyor.

Görsellik düzeyi yüksek ya da mesela otların yoğunluğu gibi birçok materyallerin bulunduğu oyunlarda her türlü ekranda bulanıklık yada pikselleşme bulunabilir. Sonuçta başka bir sistemden görüntüyü upload ediyor.
Hocam karşıda ki sistem çok güçlü, ayrıca daha menüde bile belli ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı