GeForce Now CS:GO 1024X768 Siyah bar nasıl kaldırılır?

• Konuyu başlatan Ed1tH
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 5B

Ed1tH

Kilopat
Herkese selam. Bilgisayarım yetmediği için CS:GO'yu GeForce Now'dan oynuyorum ama 1920X1080'de oynuyorum ben 1024X768'e aldığımda Black bar geliyor. Black bar oyuncusu değilim, stretch oyuncusuyum o yüzden bu Black barı kaldırmanın yolu var mı?

Notebook mu kullanıyorsunuz masaüstü mü? Sistem özelliklerinizi de belirtirseniz iyi olur.

Notebook için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Masaüstü için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Notebook mu kullanıyorsunuz masaüstü mü? Sistem özelliklerinizi de belirtirseniz iyi olur.

Hocam GeForce Now'dan oynuyorum söyle bir şey aklıma geldi masaüstünden çözünürlüğü 1024X768 stretch yapıp GeForce Now'dan Black barlı bir şekilde oynasam düzelir mi?

Nvidia Denetim Masası'ndan, Masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla kısmından, ölçeklendirme modunu tam ekran yapın.

Hocam GeForce Now'dan oynuyorum söyle bir şey aklıma geldi masaüstünden çözünürlüğü 1024X768 stretch yapıp GeForce Now'dan Black barlı bir şekilde oynasam düzelir mi?
Üstteki mesajımı düzenleyerek iki adet video ekledim. Videoları izleyerek sorunu çözebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…