GeForce Now donma sorunu

Merhabalar, size bulduğum bir şey paylaşacağım. GeForce Now'da oyun oynarken arkada merak edip görev yöneticisini açtım. GeForce Now'un kullandıpı internet 3mb/sn 5mb/sn civarında geziniyordu. Her türlü ayarda böyle. Ve arkadan Speedtest yaptığımda 22 Mbps olan downloadım 19 20'lere düşmüştü. İzlediğim bir videoda normal Download'ı 37 MB olan biri Speedtest yapınca 0, 98 download alıyor, upload hızı ise 3/4 mbps düşmüş. Acaba benim interneti GeForce Now tam olarak kullanamıyor mu? Yoksa benim mi bir hatam var. Yanıtlarınızı bekliyorum. Misal bu arkadaş 20 mbps internet ile Witcher 3'de gayet iyi bir sonuç almış. Görüntü güzel, donma yok. (Kablolu internet kullanıyor olabilir bilmiyorum.) (Aynı arkadaş Batman Arkham Knight'ıda test etmiş.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar, size bulduğum bir şey paylaşacağım. GeForce Now'da oyun oynarken arkada merak edip görev yöneticisini açtım. GeForce Now'un kullandıpı internet 3mb/sn 5mb/sn civarında geziniyordu. Her türlü ayarda böyle. Ve arkadan Speedtest yaptığımda 22 Mbps olan downloadım 19 20'lere düşmüştü. İzlediğim bir videoda normal Download'ı 37 MB olan biri Speedtest yapınca 0, 98 download alıyor, upload hızı ise 3/4 Mbps düşmüş. Acaba benim interneti GeForce Now tam olarak kullanamıyor mu? Yoksa benim mi bir hatam var. Yanıtlarınızı bekliyorum. Misal bu arkadaş 20 Mbps internet ile Witcher 3'de gayet iyi bir sonuç almış. Görüntü güzel, donma yok. (Kablolu internet kullanıyor olabilir bilmiyorum.) (aynı arkadaş Batman Arkham Knight'ıda test etmiş.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım bir programın daha fazla internet kullanması için öncelik veren programlar var araştırabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı