GeForce NOW FPS düşmesi

Gökhan Şenak

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Watch Dogs Legion oynuyorum Low ayarlarda 60 FPS anca sabit veriyor. Medium ayarlara aldığım gibi FPS 40 50'lere düşüyor bu oyuna layık görülen sistem ne kadar kötü varın siz düşünün. Gelelim başlıktaki sorunuma arkadaşlar bu sistemlerde kullanılan hard diskler çingene pazarından falan mı alınıyor acaba?
Hayır anlamıyorum bir oyun her kamerayı çevirdiğim de hard disk kaynaklı nasıl FPS düşmesi verebilir? Nasıl bir kalitesiz sistemdir ki her kamera açısında yükleme atmaya çalışıp FPS'yi sabit bile vermeyi beceremiyor. Allah'ın izni ile şu bilgisayarı satacağım GeForce NOW gibi bir rezillikten de kurtulacağım. Bir tane PlayStation 5 sipariş vere bildim çok şükür. Paranızı bu kadar kalitesiz bir sisteme kaptırmayın. İçimden ne sözler geçiyor şu yazıyı yazarken buraya ah bir aktara bilsem..

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskisi yine iyiydi arada giriyordum, Turkcell içine etti tüm hizmetin.
Hocam 3 aylık aldım elim mahkum ekran kartım bozulduğu için. İnanın samimi söylüyorum oyunlardan oyun hayatımdan soğudum... 2 haftadır kullanmıyordum dedim bir kayak oyunu oynayayım steep diye arkadaş her saniye fps drop mu yer bir insan...
cyp 2077 oynadım donma falan olmadı ama benimki denemelik di cok uzun kullanmadım
Hocam oyunlara göre sistem ayarlamışlar. Oynanışı yoğun olan oyunlara göre ayarlanmış sistemler. WD3 gibi oyunlara girdiğiniz zaman insanların pek oynamadığı sistemler kan ağlıyor. İnanın 75 TL yi geçtim bu sistemler 5 TL yi bile hak etmiyor. Bu sisteme 1 sene mahkum kalsam ben oyunculuk hayatım biter...

Yeni konular

Geri
Yukarı