GeForce NOW GAME+ mail gelmedi

Emir0661

Decapat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar GeForce NOW GAME+ üyeliği almak istedim (3 aylık) fakat abone olmadan önce Turkcell'den mail almamız gerekiyormuş serverler kısıtlı ve yeni bir sistem oldugu için, fakat ben 2 haftadır ne bir mail ne bir bilgilendirme hiçbir şey almadım bunun üzerine mail attım yine geri dönüş sağlanmadı şahsıma. Acaba belli bir geri dönme süreleri var mıdır? Ortalama kaç günde geri dönüş yaparlar? Bu konuları gerçekten bilmiyorum para vermek için ilk defa bu kadar uğraştım gerçekten...

Kapasiteleri doluysa daha çok beklersin kanka. Ben fiyat açıklandıktan 3 gün sonra satın ala tıkladım ertesi gün mail geldi. Demek ki bayağı sıkıntı yaşıyorlar kapasite hakkında. Kendi tahminim 1 aya kadar anca gelir çünkü aylık abonelik olanların aboneliği bitince sıra gelir. Kesin bilgi değildir tahmindir. Kolay gelsin.

Kapasiteleri doluysa daha çok beklersin kanka. Ben fiyat açıklandıktan 3 gün sonra satın ala tıkladım ertesi gün mail geldi. Demek ki bayağı sıkıntı yaşıyorlar kapasite hakkında. Kendi tahminim 1 aya kadar anca gelir çünkü aylık abonelik olanların aboneliği bitince sıra gelir. Kesin bilgi değildir tahmindir. Kolay gelsin.

Ya dostum benım arkadaşıma da hemen gelmiş mail beni bekletiyorlar. 2 hafta oldu para vermek istiyorum artık yeter ya :D Teşekkürler düşüncen için sağ ol.

Ya dostum benım arkadaşıma da hemen gelmiş mail beni bekletiyorlar 2 hafta oldu para vermek istiyorum artık yeter ya :D teşekkürler düşüncen için sağ ol.

Harbiden 2 haftayada gelmesi lazım. Sen en iyisi yeni hesap aç tekrar istek gönder belki bu sefer erkenden dönerler. Bir de mailinde gereksiz kutusunu kontrol etmeyi unutma. Bana gelen mail oraya düşmüştü.

Harbiden 2 haftaya da gelmesi lazım. Sen en iyisi yeni hesap aç tekrar istek gönder belki bu sefer erkenden dönerler. Bir de mailinde gereksiz kutusunu kontrol etmeyi unutma. Bana gelen mail oraya düşmüştü.

Aynen öyle yapabilirim aslında sağ ol kanka.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı