Çözüldü GeForce NOW GAME+ Para iadesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ardalaviista

Decapat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Resepsiyonist
Merhabalar, bugün sabah saatlerinde GeForce NOW Premium hesap aldım. Ama kullandıktan sonra pişman etti beklediğim gibi değildi. Para iadesi yapılabiliyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim cevaplarınızı bekliyorum.

Çözüm
GeForce Now üyeliğinin iptali durumunda maalesef ki para iadesi bulunmuyor. Ancak üyeliğinizi iptal etseniz bile üyeliğinizin son gününe kadar GeForce Now hizmetinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.
GeForce Now üyeliğinin iptali durumunda maalesef ki para iadesi bulunmuyor. Ancak üyeliğinizi iptal etseniz bile üyeliğinizin son gününe kadar GeForce Now hizmetinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Çözüm
50 MB internetim var bilgisayarımda iyi powersuply değişecek diye 1 haftalık GeForce NOW satın aldım 720p veriyor ekranı onu geçtim 720p de bile oyunlar takılıyor gecikme oluyor çamur gibi YouTube'daki gösterilenler yalan dolan adam 100 MB üstü internet ile cam gibi oynar tabii. GeForce NOW pişmanlıktır.

50 MB internetim var bilgisayarımda iyi powersuply değişecek diye 1 haftalık GeForce NOW satın aldım 720p veriyor ekranı onu geçtim 720p de bile oyunlar takılıyor gecikme oluyor çamur gibi YouTube'daki gösterilenler yalan dolan adam 100 MB üstü internet ile cam gibi oynar tabii. GeForce NOW pişmanlıktır.

230Mbps internetim var 20FPS oynatıyor Arma 3'ü ben zaten 30FPS oynuyorum diye aldım deneyeyim diye beleş 30dakikasına gireyim dedim 2saat geçti 3kişi kaldı 100kişiden sonra 2saat daha geçti 3kişi 2ye indi sövdüm gittim aldım GFN ve pişmanım 230 MB internet var halen çamur görüntü bulanık.

Yeni konular

Geri
Yukarı