GeForce Now Girilen Oyunlar Etkinleştirme Kodu İstiyor

Börtü Böcük

Kilopat
GeForce Now girdiğim oyunlarda etkinleştirme kodu istiyor. 1 aylık kod kazanmıştım ama girdiğim bütün oyunlar etkinleştirme kodu istiyor. Oyunlar farklı farklı hesap istiyor. Her oyuna ayrı hesap açacaksak 50 tane hesap oluyor. Ben zaten oynamıyorum. Kardeşim oynamak istiyor ama oynayamıyoruz. GeForce Now GAME+ 1 aylık kod ile bütün oyunları bedava oynayabilmemiz gerekmiyor muydu? 😕

Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce Now girdiğim oyunlarda etkinleştirme kodu istiyor. 1 aylık kod kazanmıştım ama girdiğim bütün oyunlar etkinleştirme kodu istiyor. Oyunlar farklı farklı hesap istiyor. Her oyuna ayrı hesap açacaksak 50 tane hesap oluyor. Ben zaten oynamıyorum. Kardeşim oynamak istiyor ama oynayamıyoruz. GeForce Now GAME+ 1 aylık kod ile bütün oyunları bedava oynayabilmemiz gerekmiyor muydu? 😕
Oyuna sahip olmanız gerekiyor. Ücretsiz oyunları oynayabilirsiniz.

Hangi oyunlar ücretsiz acaba bilginiz var mı? CS GO oynayabilir miyiz? Ona da Steam hesabı istiyor. Her şeye ayrı bir hesap açacaksak yandık.
Aynı Steam hesabınızı kullanabilirsiniz. Zaten ücretsiz oyun. Oynamaya değer oyunlar olarak Warframe, CS:GO, TF2, Apex Legends, Unturned, Rocket League, Deceit ve Fortnite önerebilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı