GeForce NOW için iyi ayarlar neler?

fxtih

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, GeForce NOW'da CS:GO oynuyorum kullandığınız gecikmeyi en aza indirmek için ayarlar var mı? İnternetim sabit 100Mbps.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, GeForce NOW'da CS:GO oynuyorum kullandığınız gecikmeyi en aza indirmek için ayarlar var mı? İnternetim sabit 100Mbps.

100 Mbps ise hayat sana güzel. Rahatça oynayabilirsiniz. Kasma oluyorsa ayarlarda görüntü düşürüp ve oyunda kaliteyi düşürebilirsiniz.

Hocam ben internet sağlayıcımı arayıp bu sorundan bahsedince, görüştüğüm kişi interneti boş porta geçirmişti ve sorunum çözülmüştü. Ayrıyeten GeForce NOW sunucunuzu değiştirebilirsiniz.

Hocam ben internet sağlayıcımı arayıp bu sorundan bahsedince, görüştüğüm kişi interneti boş porta geçirmişti ve sorunum çözülmüştü. Ayrıyeten GeForce NOW sunucunuzu değiştirebilirsiniz.
Hocam nasıl oluyor yani? Ben netspeed kullanıyorum boş porta geçirmek tam olarak nedir?

Konuştuğum kişi bunu yaparak çözmüştü. Ben sadece sorundan bahsetmiştim. Yani gidip beni boş porta geçirin demenizi tavsiye etmem. Sorununuzdan bahsetseniz çözerler sanırım. Şunu da belirteyim benim internetimin ping değeri yüksekti. Sadece GeForce nowda yaşadığım bir sorun değildi. Eğer sizin durumunuz böyleyse çözemeyebilirler.

Geri
Yukarı