GeForce Now İnternet Hızı FPS'i etkiliyor mu?

Empty1

Kilopat
Bir süredir global GeForce Now kullanıyorum. 25Mbps internetim var şimdilik, son ayarlarda 1080p ile oynuyorum oyunları, görüntü kalitesi sorunsuz, soruma gelirsek internet hızımız oyunda aldığımız FPS'i etkiliyor mu? Örneğin 25Mbps ile Valhalla son ayarlarda 2K render ile 40-60 FPS arası alıyorum, 100Mbps yaparsam 60 veya üstü FPS alma şansım olur mu?

İnternet hızı aldığınız görüntünün kalitesini ve gecikme hızınızı etkiler. Sistem zaten kaynak olarak Nvidia'nın bilgisayarlarının gücünü kullandığı için FPS'yi etkileyen herhangi bir şey olmaz.

Bir süredir global GeForce Now kullanıyorum. 25Mbps internetim var şimdilik, son ayarlarda 1080p ile oynuyorum oyunları, görüntü kalitesi sorunsuz, soruma gelirsek internet hızımız oyunda aldığımız FPS'i etkiliyor mu? Örneğin 25Mbps ile Valhalla son ayarlarda 2K render ile 40-60 FPS arası alıyorum, 100Mbps yaparsam 60 veya üstü FPS alma şansım olur mu?
Belki Yakında Nvidia Geforce Now a 120 144 fps ler gele bilir

Sizin aldığınız 60FPS aslında uzaktan bağlandığınız bilgisayarın almış olduğu performans. Sizin internet hızınızı arttırmanın sadece aradaki gecikme sürelerini azaltabilir.

Bence şuanda da 60 ve üzeri FPS hissettiriyor. Birkaç oyun kendi bilgisayarımda 60 fps oynayabilmeme rağmen GFN den oynarken daha akıcı olduğunu farkediyorum. 200 FPS oyunu 60 FPS video olarak aktarıyor ama fazla diye düşünuyorum.

Geri
Yukarı