GeForce NOW internet hızını arttırmak

Ya abi onu geçtim oyuna giriyorum çektiğim tüm ayarlar sıfırlanmış NumLock'taki enter ile tpp FPS geçiyorsun arma da her girerken o ayarı falan yapmam lazım sonra diğer tuşla çakışıyor bilmem ne oluyor.
GFN ayarları bende maksimum bit hızı 75 çözünürlük 1920x1080 kare hızı 60 V-Sync kapalı zayıf ağ bağlantısına göre ayarla kapalı 20FPS alıyorum ne dandik bir şey lan bu iade falan bir şey varsa yapayım israf yemin ediyorum. Benim ekran kartım RX6600 adam gelmiş bana RTX2080VEriyor ne anladım ben.

Ultimate sürümünde daha iyi ekran kartları veriyorlar. Diğer sürümlerde oyun ayarlarını kaydetme seçeneği de yok. (Ultimate'de de bazı ayarları sıfırlıyorlar)

Benim 230Mbps internetim ve 20upload var GeForce NOW'da Max 75Mbps yapabiliyoruz onu arttırma yolu yok mu? Biraz gecikmeli geliyor oyun. Nasıl düzeltebilirim?
Artırmanın yolu yok. TR sunucusu çok kötü durumda bu arada. 2 senedir GFN kullanıyorum. EU sunucuları çok daha iyi. TR sunucuları tam anlamıyla rezalet.

1tane arkadaşımla görüştüm arkadaşımda da böyle oluyormuş rezil bir program şikayet Var'a ilettim şikayetimi dönüş bile atacaklarından emin değilim dönüş atarlarsa zaten bot mesajı atarlar almayın aldırmayın.

@Efe684 Far Cry 4'e girdiğimde bana GTX 1060 veriyor. Kaç senelik oyunda ayarları en yükseğe aldığımda 40 FPS alıyor.

Uboat diye oyun var grafikleri iyi 1050 var bende kasar diye GFN aldım onda 1060VAR aynı FPS'i alıyoruz şu an çok şükür RX6600 var.

Vallahi GFN alınmaz almanızı da tercih etmem eğer çöp kutusu gibi PC varsa alın tabii internetiniz iyiyse yoksa almayın aldırmayın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı