Geforce Now internet sorunu

Kubilay Koksal

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar internetim 50mbps download 5mbps upload fakat GeForce Now da test ettiğimde internetinizde takılma yaşanabilir yazıyor sebebi nedir ? Oyuna girdiğimde ise sağda bağlantı sorunu yazıyor.

Merhaba,

Bildiğim kadarıyla sunucuya uzak olduğumuz için Türkiye'den yapılan tüm bağlantılarda aynı uyarıyı veriyor. 100mbps bağlantı ile ben de her denemede aynı uyarıyı alıyorum, performansta ise bir sıkıntı yok. Yani önemsemeniz gereken bir şey değil şu aşamada.

Türkiye'den bağlanıyorsanız en düşük ping için EU Central 3 sunucusunu tercih etmenizi öneririm.

Kablo kullanıyorum zaten us central 3 de sunucu zaten hocam. İnternete giren tek ben değilim ondan olabilir mi?

US değil EU seçeceksin. O uyarı gördüğüm kadarıyla herkeste çıkıyor. Kablolu ya da kablosuz olman bir şey değiştirmez, ben 100mbps bağlantı ile iki türlü de alıyorum aynı uyarıyı. Herhangi bir pikselleşme, takılma ya da çözünürlük düşüşü yaşamadım henüz.

Tamam dostum eu central 3 de olmazsa sıkıntı nedir çözümü var mıdır
US değil EU seçeceksin. O uyarı gördüğüm kadarıyla herkeste çıkıyor. Kablolu ya da kablosuz olman bir şey değiştirmez, ben 100mbps bağlantı ile iki türlü de alıyorum aynı uyarıyı. Herhangi bir pikselleşme, takılma ya da çözünürlük düşüşü yaşamadım henüz.
Dostum piksellenme oluyor oyun donuyor geriye atar gibi oluyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı