GeForce Now internet tüketimi

Dostum 100 Mbps'de bile mükemmel çalışmayan bir program, kaldı ki sen ne kadar yer diyorsun. Sanırım telefonunu bağlayacaksın. Bence boşuna internetini tüketme derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1920x1080, 60 FPS, Otomatik BİT ile birlikte saate yaklaşık olarak 10 GB internet yediğini belirtmiş uygulama.
1581585243270.png

Ortalama 7GB yer tabi 1080P 60FPS sabit gelmeyeceği için böyle diyorum sabit gelse belirtildiği gibi 10GB.

Kendi verdikleri 3 seçenek var;

Dengeli: Dengeli ayarında, mümkün olan en iyi görüntü kalitesini ve oyun oynama deneyimini sunmak amacıyla mevcut bant genişliğinden sonuna kadar yararlanılır. Oyun oynarken yaklaşık saatte 10 GB kullanılacaktır. Gerçek veri kullanım koşullarına göre değişir.

Veri Tasarrufu: Veri tasarruf ayarlarında, oyun oynarken kullanılan veri miktarı en aza indirilir. ancak yine de iyi kalite görüntü ve oyun oynama deneyimi sunulur. Oyun oynanırken yaklaşık olarak saatte 4 GB kullanılacaktır. Gerçek veri kullanımı, koşullarına göre değişir.

Yarış: Yarış ayarında, yayın akış ayarlarınız oyun sırasında mümkün olan en düşük gecikme oranını sağlayacak şekilde optimize edilir. Oyun oynanırken yaklaşık olarak saatte 6 GB kullanılacaktır. Gerçek veri kullanımı, koşullara göre değişir.

Ek açıklamam: Bir de özel ayarlar var orada en sona çekersen her şeyi 15 GB civarı oluyor. Onun haricinde kendine göre GB oranını ayarlayabilirsin.

Ben dengeli kullanıyorum.

Kendi verdikleri 3 seçenek var;

Dengeli: Dengeli ayarında, mümkün olan en iyi görüntü kalitesini ve oyun oynama deneyimini sunmak amacıyla mevcut bant genişliğinden sonuna kadar yararlanılır. Oyun oynarken yaklaşık saatte 10 GB kullanılacaktır. Gerçek veri kullanım koşullarına göre değişir.

Veri Tasarrufu: Veri tasarruf ayarlarında, oyun oynarken kullanılan veri miktarı en aza indirilir. ancak yine de iyi kalite görüntü ve oyun oynama deneyimi sunulur. Oyun oynanırken yaklaşık olarak saatte 4 GB kullanılacaktır. Gerçek veri kullanımı, koşullarına göre değişir.

Yarış: Yarış ayarında, yayın akış ayarlarınız oyun sırasında mümkün olan en düşük gecikme oranını sağlayacak şekilde optimize edilir. Oyun oynanırken yaklaşık olarak saatte 6 GB kullanılacaktır. Gerçek veri kullanımı, koşullara göre değişir.

Ek açıklamam: Bir de özel ayarlar var orada en sona çekersen her şeyi 15 GB civarı oluyor. Onun haricinde kendine göre GB oranını ayarlayabilirsin.

Ben dengeli kullanıyorum.
Oyunlar yüklü pc de ama geforce ile steam girince kütüphanede yükle olarak gözüküyor,yükle diyince bağlandımız sistem vs.neyse orayamı yüklüyor oyunları? Ve herhangi bir oyunda ayar yaptık diyelim,bir sonraki oturumda son ayarlarmı geçerli kalıyor?

Beyler hortlatmış gibi oldu ama bu interneti kendi paketimizden mi kullanıyor yoksa ayrı olarak mı? mesela ben 24 mhps 100 tl veriyorum diyelim bu fiyat artacak mı?

Beyler hortlatmış gibi oldu ama bu interneti kendi paketimizden mi kullanıyor yoksa ayrı olarak mı? mesela ben 24 mhps 100 tl veriyorum diyelim bu fiyat artacak mı?
25 yetmeyebilir uploadin 10 downloadin 50 olursa debgeli ayarlarda rahatlikla calostirabilirsn onceki uazilar tam oturmamis deniyor cnku turkiye suncsu yokdu yeni olarak turkiye sunucusu heldi yani 50 downloadla rahatlikla oynayabilirsn istersn dene 25 bile yetebilir

aylık tüketimim 1500 gb civari tt net limitsiz sınırsız fiber kullaniyorum isterseniz ss de atabilirim bazı aylar 2tb (netlflix 4k) olduğuda oluyor paketiniz kotalı veya gizli kotalı ise tavsiye etmem

Yeni konular

Geri
Yukarı