GeForce NOW oyun oynamak için kaç saat beklemek lazım?

Benimkine yakın değerler alıyorsunuz gecikme olması çok tuhaf.

Gecikme derken mausu sağ döndürünce biraz sonra sağ dönüyor böyle.

1627381451325.png

Farklı zamanlarda deneyebilirsin belki denediğin zaman internete biri giriyordur veya bir şey indiriyordur güncelleme bilgisayar.

Denerim hocam sağ olun.
Farklı zamanlarda deneyebilirsin belki denediğin zaman internete biri giriyordur veya bir şey güncelleme indiriyordur bilgisayar.

Hocam merhabalar ben CS:GO'da grafik ayarlarını değiştiriyorum GeForce NOW'dan çıkınca eski haline geri dönüyor çözümü nedir?

Son düzenleme:
Denerim hocam sağ olun.

Hocam merhabalar ben CS:GO'da grafik ayarlarını değiştiriyorum GeForce NOW'dan çıkınca eski haline geri dönüyor çözümü nedir?

Bende direk kaydediyordu onun çözümünü bilmiyorum maalesef kusura bakmayın. Belki internette vardır çözümü aratabilirsiniz. Bu arada gecikme düzeldi mi?

Bende direk kaydediyordu onun çözümünü bilmiyorum maalesef kusura bakmayın. Belki internette vardır çözümü aratabilirsiniz. Bu arada gecikme düzeldi mi?

Yok hocam düzelmedi ya maalesef hala aynı Apex'te gecikme yok anlamadım.

Sizde kaydediyor mu grafikleri düşürüyorum çıkınca eski haline geliyor ve sizde nasıl gecikmiyor.

Son düzenleme:

Geç görmüşüm kusura bakmayın. O zaman maalesef farklı zaman aralıkların da denemekten başka yapacak bir şey yok.

Sizde kaydediyor mu grafikleri düşürüyorum çıkınca eski haline geliyor ve sizde nasıl gecikmiyor.

Hocam bende anlamadım. Gecikme bende yok varsa bile oyun zevkimi hiç azaltmıyor sadece kalite birkaç saniyeliğine düşüyor o kadar bu arada ayarlar bende kaydediliyor birkaç ayar yapmıştım duruyor hala. Sizde nasıl kaydedilmiyor anlamadım.

Geç görmüşüm kusura bakmayın. O zaman maalesef farklı zaman aralıkların da denemekten başka yapacak bir şey yok.

Hocam bende anlamadım. Gecikme bende yok varsa bile oyun zevkimi hiç azaltmıyor sadece kalite birkaç saniyeliğine düşüyor o kadar bu arada ayarlar bende kaydediliyor birkaç ayar yapmıştım duruyor hala. Sizde nasıl kaydedilmiyor anlamadım.

CS:GO'da grafikleri düşürüyorum çıkınca kaydetmiyor bu arada bilgisayarda CS:GO yok ben Now'dan oynuyorum siz nasıl oynuyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı