GeForce NOW oyundan atıyor

BreaKSooN05

Kilopat
2 gün önce GeForce NOW aldım. Performans olarak çok memnunum DL2, AC: Valhalla, cyberpunkk ve Bannerlord gibi oyunları en yüksek ayarlarda oynayabildim. Bir tek Witcher 3'te sorun yaşadım. Yüksek ayarlar da FPS sıkıntıydı.

Her neyse oyunun ortasında bir anda donar gibi olup oyundan atıyor. Toplam 3 defa yaşadım. Sizde de oluyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam google üzerinden deneyip sonucu söylüyebilir misiniz?

Hocam Google üzerinden deneyip sonucu söylüyebilir misiniz?

Sürekli olmuyor eğer tekrarlarsa tarayıcıdan oynayıp deneyebilirim teşekkürler.

@lastdarkwave hocam, tekrar olduğu için tarayıcıya geçtim. Tarayıcı da yaklaşık 3 saat oynadım anlık donmalar olmasına rağmen atmayıp oyuna devam ediyor. Donma dediğim de 1-2 Saat'te 1 kez oluyor. Saniyelik bir şey hemen düzeliyor. Uygulama üzerinde ise 1 saniyelik donma yüzünden oyundan atıyordu.

Şimdi bir sorunum daha oluştu tarayıcıdan girdiğimde bu kısım olmuyor. Bu kısım da çok önemli bu açık olmayınca oyun hafif bulanık blur oluyor.
1672360952236.png

Son düzenleme:
Hocam internet hızınız iyiyse ikisini en yüksekte kullanabilirsiniz. Kasma veya donma yüksek olursa düşürmeniz daha iyi olur. :)

Hocam 100Mbps fiber kullanıyorum. İnternetsel bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Oyun bazen saniyelik drop yiyip tamamen oyundan atıyor.
İlk kez karşılaşıyorum hocam. Elimde bir bilgi olmadığı için yardım edemiyorum. Üzgünüm :(.

2 gün önce GeForce NOW aldım. Performans olarak çok memnunum DL2, AC: Valhalla, cyberpunkk ve Bannerlord gibi oyunları en yüksek ayarlarda oynayabildim. Bir tek Witcher 3'te sorun yaşadım. Yüksek ayarlar da FPS sıkıntıydı.

Her neyse oyunun ortasında bir anda donar gibi olup oyundan atıyor. Toplam 3 defa yaşadım. Sizde de oluyor mu?

Hocam sorunu çözdünüz mü aynı sorunu yaşıyorum.

Maalesef Twitter'dan falan da yazdım adamlara kimse takmıyor.

Oyunlarla ilgili olabilme durumu var ama çok saçma DL2 ve Valhalla da yaşadım. 10 saat kadar CS:GO oynadım hiç atmadı galiba. Bazen atıyor bazen atmıyor çok garip.

Hocam hangi oyunda bu hatayı alıyorsunuz?

Ve çözümü bulabildiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı