Çözüldü GeForce NOW paket kaybını yanlış gösteriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

437935

Hectopat
Makaleler
1
CMD'den açıp baktığımda %0 olarak görünürken GeForce NOW Türkiye sunucularında bile hem 40 Mbps olan internetim 20 altı hem de paket kaybı genellikle %5.0 civarı olarak görünüyor. Ping 13ms, onda sıkıntı yok.

Not: GeForce NOW Basic üyesiyim. Genellikle Avrupa sunucularında oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben GeForce NOW'u aktif olarak kullanıyorum ancak paket kaybı diye bir şey yaşamadım uyarı nerede veriliyor tam olarak?

Not: Premium üyesiyim bu sebeple yaşamamış olabilirim.

Merhaba, ben GeForce NOW'u aktif olarak kullanıyorum ancak paket kaybı diye bir şey yaşamadım uyarı nerede veriliyor tam olarak?

Not: Premium üyesiyim bu sebeple yaşamamış olabilirim.

Ağ testi ve oyuna girmeden önceki server ağ testinde. İkisi de aynı zaten.

Ağ testi ve oyuna girmeden önceki server ağ testinde. İkisi de aynı zaten.

Avrupa sunucularında oynuyorum demişsiniz, artık Türkiye'den sadece Türk serverlerinde oynanıyor diye biliyorum. Hesabınız güncel olmayabilir.

Avrupa sunucularında oynuyorum demişsiniz, artık Türkiye'den sadece Türk serverlerinde oynanıyor diye biliyorum. Hesabınız güncel olmayabilir.

Ve NVIDIA hesabıyla girip 1 dakikalığına VPN açıp uygulamadan üyelik kısmına gelirseniz oluyor zaten.
2 hesapta da aynı sorun oluyor doğru mu? Hem TR sunucusunda hem eu sunucusunda?

Evet.

Çözüm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…