GeForce NOW PS4 kolu destekliyor mu?

ERKİN ÖZATİLA

Centipat
Daha fazla  
GeForce NOW PS4 kol destekliyor mu arkadaşlar yan sanayi kollar acaba? Kol almam lazım Xbox kolları alamıyorum. O kadar da alacak durumum yok. PS4 yan sanayi kol ile GeForce NOW yarış oyunları tarzı vs. oynayabilir miyim? Kol için uygulama vs gerekiyor mu acaba?

PS4 yan sanayi kol

2. el Logitech kol(yarısı ısırılmış) alsan daha çok mutlu olursun.

DS4V2 replikaları 3'e ayrılıyor;
1 200-300 liralık görüntüsü kol girişi kol kollar.
2 kolumsular genelde bu kalitedeki ürünler 1'in kutulu versiyonları ama fiyat 3X, bazen iyi çıkabiliyor.
3 A+ Grade kollar. Aradaki farkı anlamak çok zor arkadaki sticker ve hoparlör kalitesi de 1'e 1 oluyor.

3. sıradaki ürünle 2. sıradaki ürün aynı fiyata satılıyor Doğubank gibi yerlerde DS4V2'yi test edebileceğiniz bir laptop götürün joystickten belli ediyor hemen 3. sıradakini bulduğunuzda alın yoksa paranız çöp olacak.

GeForce NOW PS4 kol destekliyor mu arkadaşlar yan sanayi kollar acaba? Kol almam lazım Xbox kolları alamıyorum. O kadar da alacak durumum yok. PS4 yan sanayi kol ile GeForce NOW yarış oyunları tarzı vs. oynayabilir miyim? Kol için uygulama vs gerekiyor mu acaba?

Destekleyip desteklemediğini tam bilmiyorum ama olmazsa benim orijinal PlayStation 3 konsolum var bilgisayara bağlamak istediğimde ufak yazılımları indiriyorsun ve konsol Xbox gamepad olarak gözüküyor. YouTube'da bunun ile alakalı video var. Olmazsa bunu dene istersen ama PlayStation 4 kolunu bilgisayara Bluetooth ile bağlayabiliyorsun diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı